Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Business people handshake in the office

Zespół doradców biurowych ITRA Polska rośnie w siłę

Kolejne profesjonalistki wspierają klientów ITRA Polska – firmy specjalizującej się w doradztwie na rzecz użytkowników nieruchomości komercyjnych. Izabela Kołcz i Zlatina Mikołajczyk dołączyły do działu reprezentacji najemców biurowych, obejmując stanowiska Advisors.

Zlatina Mikołajczyk posiada ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju biznesu i obsługi klienta, w tym w obszarze nieruchomości. W przeszłości realizowała projekty B2B na rynkach Europy Centralnej m.in. dla ForLogistic, CDD&I, EuropaProperty.com, Investment Environments oraz Nowego Adresu. Pracowała też w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii. Jest absolwentką Uniwersytetu Gospodarki Narodowej i Światowej w Sofii oraz Uniwersytetu Sofijskiego im. św. Klemensa z Ochrydy.

Izabela Kołcz jest związana z sektorem nieruchomości od 8 lat. Przed dołączeniem do zespołu ITRA pracowała m.in. w Cresa Polska, Walter Herz oraz White Star Real Estate. Ukończyła Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. Jest również absolwentką Politechniki Warszawskiej i Krakowskiej.

– Zespół ITRA Polska dynamicznie się rozwija. Nowe osoby w naszym zespole biurowym oznaczają jeszcze skuteczniejsze wsparcie, budowanie relacji i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów oraz efektywne reprezentowanie ich interesów – mówi Artur Sutor, założyciel i Dyrektor Zarządzający, ITRA Polska.

* * *

ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.