Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo

O nas

Artur Sutor

CEO, Head of Office Department

„Wiele firm zajmujących się usługami pośrednictwa działa na rzecz dwóch stron transakcji – wynajmujących i najemców. Zazwyczaj trudno jest pogodzić ich interes. My działamy inaczej. Jesteśmy niezależni, niezwiązani w żaden sposób z wynajmującymi.

Nie reprezentujemy deweloperów ani w procesie komercjalizacji,
ani zarządzania nieruchomościami. Siadamy do stołu negocjacyjnego po stronie naszego Klienta.”

Martyna Balcer​

COO, Associate Director​

„Chcemy, by Klienci czuli nasze wsparcie na każdym etapie współpracy, bez względu na jej zakres. Niezależnie od tego, czy chcą wynająć nowe biuro czy powierzchnię magazynową; renegocjować warunki pozostania w dotychczasowej lokalizacji, zbudować obiekt logistyczny dopasowany do własnych potrzeb; czy też zakupić lub sprzedać grunty inwestycyjne – gwarantujemy im spokojny sen podczas każdej transakcji.”

Oferujemy kompleksowe usługi

Chcemy, by Klienci czuli nasze wsparcie na każdym etapie współpracy, bez względu na jej zakres.

Niezależnie od tego, czy chcą wynająć nowe biuro czy powierzchnię magazynową; renegocjować warunki pozostania w dotychczasowej lokalizacji, zbudować obiekt logistyczny dopasowany do własnych potrzeb;

czy też zakupić lub sprzedać grunty inwestycyjne -

gwarantujemy im spokojny sen podczas każdej transakcji.

Stawiamy na

profesjonalizm

Jesteśmy zespołem doradców o mocno ugruntowanych korzeniach w sektorze nieruchomości komercyjnych. Doświadczenie na polskim rynku zdobywaliśmy przez ponad 20 lat, zawsze oferując niezawodność, profesjonalną obsługę
oraz rozwiązania adekwatne do potrzeb.

Kierujemy się

zasadą partnerstwa

Chcemy poznać dobrze Twoją firmę, by przedstawić  propozycję, która przyczyni się  do realizacji wyznaczonych celów biznesowych i uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Dlaczego my?

Brak konfliktu interesów

W odróżnieniu od innych firm doradczych reprezentujemy wyłącznie najemców nieruchomości. Oznacza to brak konfliktu interesów oraz możliwość wynegocjowania najkorzystniejszych warunków.

 

Transparentność relacji to filar naszej działalności. Interesy wynajmujących i najemców są z natury sprzeczne. Dlatego my stoimy zawsze tylko po jednej stronie – najemcy!

20 lat doświadczeń

Zaufały nam znane polskie i zagraniczne marki. Pracujący z nami doradcy pośredniczyli w zawieraniu największych transakcji najmu powierzchni biurowej i magazynowej. Pracujemy na kluczowych rynkach nieruchomości w całej Polsce. 

 

Nasi doradcy to obiektywni i bezstronni eksperci, skoncentrowani na tym, by pomóc Ci osiągnąć założony cel.
Dzięki bogatym doświadczeniom, umiejętnościom współpracy i negocjacji zapewnią Ci obsługę, jakiej potrzebujesz.

Międzynarodowy know-how

Jesteśmy częścią ITRA Global. Sieć partnerów zrzeszonych pod marką ITRA tworzy globalną siłę, zapewniając doradztwo firmom różnej wielkości, o różnych specjalizacjach i modelach pracy w ponad 300 lokalizacjach na świecie.

Walczymy i wygrywamy

Zdobyliśmy statuetkę Eurobuild Awards 2023! Wierzymy w siłę pracy zespołowej, której fundamentem są partnerskie relacje. Suma naszych doświadczeń i osobowości tworzy synergię, dzięki której osiągamy sukcesy na wysoko konkurencyjnym rynku.

Łukasz Dreger

Associate Director

Łukasz Dreger z sektorem nieruchomości komercyjnych związany jest od 18 lat.
Przed dołączeniem do zespołu ITRA Polska pracował w Cresa Polska oraz Knight Frank. Ukończył Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji z tytułem mgr inż.
oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości komercyjnych.

Izabela Kołcz

Senior Advisor, Office Department

Izabela Kołcz jest doradcą na rynku nieruchomości. Swoją karierę zaczynała
jako specjalistka od rynku mieszkaniowego w Warszawie. Doświadczenie na rynku biurowym zdobyła w takich firmach doradczych jak
Cresa Polska oraz Walter Herz,
gdzie była odpowiedzialna za reprezentację najemców na rynku warszawskim, krakowskim
i wrocławskim. Kompleksowo wspierała najemców na każdym etapie procesu relokacji biura, a także renegocjacji obecnych kontraktów. Ukończyła Politechnikę Krakowską
oraz Szkołę Główną Handlową.

Zlatina Mikołajczyk

Advisor, Office Department

Zlatina Mikołajczyk posiada ponad 9-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Rozwijała projekty na różnych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, dzięki którym zna specyfiki różnych krajów regionu CEE. W strukturach ITRA Polska pełni stanowisko Advisor. Ukończyła filologię rosyjską oraz międzynarodowe stosunki ekonomiczne. Biegle posługuje się językami angielskim, polskim, bułgarskim i rosyjskim.