Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Artur Sutor, ITRA_2

Znani doradcy rozwijają nową firmę na rynku nieruchomości komercyjnych. ITRA Global rozpoczyna działalność w Polsce 

ITRA Global otworzyła biuro w Warszawie. Spółka International Tenant Representation Polska będzie reprezentować wyłącznie najemców – na rynkach biurowym, magazynowym i handlowym. Firmą pokieruje Artur Sutor. 

Kontynuując międzynarodową ekspansję, cieszymy się z nawiązania współpracy w Polsce z Arturem i jego zespołem. To rozwiązanie, które zwiększa naszą zdolność świadczenia bezkonfliktowych usług dla klientów na poziomie globalnym – mówi Mark Twentyman, prezes ITRA Global.  

International Tenant Representation Polska oferuje kompleksową obsługę najemców biur, magazynów i obiektów handlowych. W najbliższych tygodniach zespoły doświadczonych doradców będą rozwijać działalność w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu. Na czele firmy stanął Artur Sutor, który posiada 20-letnie doświadczenie w reprezentacji najemców powierzchni biurowych. Pracował m.in. w Cushman & Wakefield, Knight Frank, a ostatnio w Cresa Polska, której był współzałożycielem i Partnerem.  

– Ostatnie zmiany wśród firm doradczych, spowodowane przez konsolidacje dużych globalnych organizacji, pozostawiły lukę na polskim rynku nieruchomości. Obserwuję go od wielu lat i widzę, jak świadomość najemców rośnie. Potrzebują bezstronnej obsługi oraz wsparcia doradców, którym nie grozi konflikt interesów, wynikający z reprezentowania przez ich firmy także konkretnych deweloperów czy właścicieli budynków. Sam głęboko wierzę w potrzebę transparentnych relacji, dlatego razem z moim zespołem nawiązaliśmy współpracę z renomowanym partnerem, ITRA Global – mówi Artur Sutor, Dyrektor Zarządzający, International Tenant Representation Polska. – Tworzenie polskiego oddziału ITRA Global to kontynuacja drogi, którą obrałem wiele lat temu. Wierzę w niezależnych doradców, którzy nie wahają się, po której stronie stołu powinni usiąść w trakcie negocjacji. International Tenant Representation Polska zawsze będzie reprezentować i wspierać wyłącznie najemców. 

ITRA Global (International Tenant Representative Alliance) to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.  

* * * 

Kontakt dla mediów: Wojciech Gurak, [email protected], +48 505 926 778