Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Warsaw, Śródmieście district
On the right you can see the Palace of Culture and Science.
At the bottom you can see the Central Train Station.

ITRA Polska rośnie na mocnych filarach 

International Tenant Representation Polska kontynuuje dynamiczny rozwój na rynku nieruchomości komercyjnych i ogłasza kolejnych członków zespołu. Polski oddział ITRA Global – organizacji wspierającej najemców w wynajmie biur, magazynów i powierzchni handlowych – swoim doświadczeniem wesprą Martyna Balcer i Łukasz Dreger. 

– Tworząc ITRA w Polsce wiedziałem, że do zbudowania silnej firmy na konkurencyjnym polskim rynku potrzebni będą doświadczeni i zaufani współpracownicy. Cieszę się, że wspierają mnie w tym wieloletni koledzy i partnerzy w biznesie Martyna Balcer oraz Łukasz Dreger – mówi Artur Sutor, założyciel i Dyrektor Zarządzający, International Tenant Representation Polska. 

Martyna Balcer objęła stanowisko Dyrektora Operacyjnego w ITRA Polska. Posiada 13 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości biurowych. W przeszłości pracowała jako Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w Cresa Polska oraz negocjator w Cushman & Wakefield. Ukończyła filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk. 

Łukasz Dreger pełni funkcję Dyrektora w dziale biurowym ITRA Polska. Z sektorem nieruchomości komercyjnych związany jest od 18 lat. Wcześniej pracował w Cresa Polska oraz Knight Frank. Ukończył Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji z tytułem mgr inż. oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości komercyjnych. 

W najbliższym czasie ITRA Polska planuje też rozwój działalności w największych polskich miastach – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu. 

ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości. 

* * * 

Kontakt dla mediów: Wojciech Gurak, [email protected], +48 505 926 778