Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
FORMAT GD

Sitel otwiera biuro w Gdańsku – w wynajmie doradzała ITRA Polska

Firma Sitel Polska wynajęła 1,7 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku Format w Gdańsku. To kolejny etap rozwoju jednego z wiodących, międzynarodowych dostawców nowoczesnych usług w zakresie obsługi klienta. W transakcji najemcę reprezentowali eksperci ITRA Polska.
Grupa Sitel dostarcza produkty i rozwiązania dla firm w zakresie obsługi klienta, IT, helpdesku i telemarketingu, łącząc innowacyjne podejście projektowe z rozwiązaniami cyfrowymi. Z jej usług korzystają m.in. światowi liderzy branży technologicznej oraz e-commerce.
– Gdańsk dysponuje dużym potencjałem rozwoju w obszarze usług dla biznesu, w tym centrów outsourcingowych. Istotnym atutem jest dostępność wysokiej jakości biur, których rola rośnie w czasach rywalizacji o kadry oraz zachęcania do powrotu do pracy stacjonarnej. W przypadku Sitel, dla naszego klienta znaleźliśmy rozwiązanie, które łączy kameralność budynku z lokalizacją w biznesowym sercu Trójmiasta i bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym – komentuje Martyna Balcer, Associate Director w ITRA Polska.
Format to budynek biurowo-usługowy w Gdańsku-Oliwie w sąsiedztwie stacji PKP i SKM, oferujący łącznie około 16 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia. Inwestycja firmy Torus została zrealizowana zgodnie z wymogami certyfikatu ekologicznego LEED.


ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.


Kontakt dla mediów: Wojciech Gurak, [email protected], +48 505 926 778