Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Anna Panek_ITRA Polska_1

ITRA Polska z przedstawicielstwem w Krakowie

Do ITRA Polska dołączyła Anna Panek, w roli doradcy klienta reprezentującego firmy w procesie wynajmu powierzchni biurowych na terenie Krakowa oraz Business Development Managera. Wesprze tworzenie kolejnego biura regionalnego ITRA Polska.

Wcześniej Anna Panek pracowała w Cresa Polska, w ostatnich latach związana z Cushman & Wakefield, gdzie odpowiadała za ogólnopolskie działania Business Development oraz obsługę transakcji na krakowskim rynku biurowym, reprezentując zarówno najemców jak i wynajmujących. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wspólnie z Błażejem Kucharskim, dyrektorem zarządzającym rynkami regionalnymi w ITRA Polska będzie rozwijać biuro w stolicy Małopolski.  

Kraków to pierwsze po Warszawie miasto z największymi zasobami powierzchni biurowej, które wg danych Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych wyniosły po III kw. 2023 r. 1,776 mln mkw. Jednocześnie popyt na biura w Krakowie jest jednym z najwyższych w Polsce, co zachęca deweloperów – obecnie inwestycje w budowie stanowią tu aż 25% wszystkich nowych projektów w miastach regionalnych. Firmy poszukujące biur mają zatem duży wachlarz możliwości, przez co decyzje o wyborze optymalnego miejsca dla organizacji są jeszcze trudniejsze. Wymagają wnikliwiej i wieloaspektowej analizy, którą są w stanie wykonać wyłącznie wyspecjalizowani i doświadczeni doradcy. Właśnie dlatego postawiliśmy na wzmocnienie sił ITRA Polska w Krakowie. Jestem przekonany, że doświadczenie i kompetencje Anny Panek przyczynią się do zwiększenia naszej działalności w regionie – mówi Artur Sutor, CEO ITRA Polska.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości. ITRA Polska zwyciężyła w kategorii „Newcomer of the Year” podczas Eurobuild Awards 2023. Więcej informacji na www.itraglobal.pl.