Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
DSC_8496

ITRA Polska wzmacnia dział doradztwa klientów logistycznych

Do zespołu ITRA Polska dołączyła Anna Brewińska, która objęła stanowisko Senior Advisor. Wesprze dział Industrial & Logistics, obsługujący firmy poszukujące doradztwa w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Anna Brewińska w roli doradcy pracuje od kilkunastu lat, a doświadczenie zdobywała reprezentując zarówno najemców jak i deweloperów. Ostatnio pracowała w agencji Nuvalu Polska, wcześniej m.in. w Panattoni. Doskonale zna specyfikę procesów komercjalizacji powierzchni logistycznych, ale też biurowych oraz mixed-use.

Rosnące zapotrzebowanie na nieruchomości magazynowo – przemysłowe zwiększa potrzebę profesjonalnego doradztwa. Wachlarz możliwości jest coraz większy, podobnie jak poziom skomplikowania operacji logistycznych oraz wymagań klientów. Dlatego wybór właściwego obiektu wymaga coraz lepszej analizy. Z radością witamy Anię na pokładzie i wierzymy, że jej fachowa wiedza oraz doświadczenie w branży magazynowej w centralnej Polsce, pozwolą nam rozwijać kompetencje ITRA w tym segmencie rynku – komentuje Artur Sutor, CEO ITRA Polska.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości. Więcej informacji na www.itraglobal.pl.

Kontakt dla mediów: Aleksandra Bilewicz, [email protected], +48 503 048 863.