Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
foto1

ITRA Polska rozszerza ofertę o usługę RentCheck

Firma doradcza ITRA Polska, specjalizująca się w reprezentacji najemców budynków komercyjnych, uruchomiła nową usługę. RentCheck to możliwość niezobowiązującego zweryfikowania umowy najmu przestrzeni pracy w dowolnym momencie jej trwania. Usługa obejmuje analizę czterech obszarów: kosztów eksploatacyjnych, rozwiązań technicznych dostępnych w budynku, prawnych aspektów umowy, a także analizę strategii środowiska pracy.

RentCheck to pierwsza profesjonalna usługa w Polsce, która daje klientom możliwość uzyskania obiektywnej i bezstronnej oceny aktualnej umowy najmu np. przed rozpoczęciem procesu renegocjacji lub poszukiwania nowego biura, a także przed nawiązaniem ewentualnej współpracy z wybraną firmą doradczą.

W ramach RentCheck, po określeniu głównych parametrów biura, z którego korzysta dana firma oraz weryfikacji potrzeb na kolejne lata, eksperci ITRA przedstawią bezpłatną analizę najistotniejszych zapisów umowy oraz wskazówki, które pomogą ją zoptymalizować, generując mierzalne oszczędności.

– Podczas rozmów z potencjalnymi klientami wielokrotnie spotykamy się z sytuacją, w której nie posiadają oni wystarczającej wiedzy specjalistycznej, aby obiektywnie ocenić, czy ich umowa najmu jest optymalna. W obecnej sytuacji, zwłaszcza na najbardziej wymagających rynkach i w kontekście ewoluujących modeli pracy, firmy potrzebują wsparcia podczas analizy możliwych scenariuszy związanych z relokacją lub pozostaniem w obecnym miejscu. Wprowadzając RentCheck, stawiamy na fachową pomoc i budowanie długofalowych relacji z klientami. Obserwując rozwój rynku od ponad dwóch dekad, jestem przekonany, że jest to usługa potrzebna, stworzona na bazie realnych wyzwań, z jakimi mierzą się dziś użytkownicy powierzchni komercyjnych – mówi Artur Sutor, dyrektor zarządzający ITRA Polska.

Usługa RentCheck jest bezpłatna. Warunkiem skorzystania z niej jest wypełnienie krótkiego formularza na dedykowanej stronie www.itraglobal.pl/rentcheck.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.

Kontakt dla mediów:Aleksandra Bilewicz, [email protected], +48 503 048 863