Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Diverse business partners shaking hand in modern boardroom after negotiation, signing contract, making successful deal, Arabian executive greeting new employee at meeting, group negotiations

Eksperci ITRA Polska wsparli NEPI Rockcastle w procesie najmu nowej powierzchni biurowej

NEPI Rockcastle Polska przedłużyła umowę najmu w biurowej części budynku Cosmopolitan w Warszawie, gdzie powiększona siedziba firmy zajmie teraz łącznie 1 500 mkw. przestrzeni pracy. W procesie renegocjacji i ekspansji najemcy doradzali eksperci ITRA Polska.

NEPI Rockcastle Polska przedłużyła umowę najmu w biurowej części budynku Cosmopolitan w Warszawie, gdzie powiększona siedziba firmy zajmie teraz łącznie 1 500 mkw. przestrzeni pracy. W procesie renegocjacji i ekspansji najemcy doradzali eksperci ITRA Polska.
NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w regionie, w tym dwunastu galerii handlowych w Polsce.
– W związku z rozwojem naszej działalności w Polsce oraz chęcią pozostania w biurowym sercu stolicy zdecydowaliśmy o powiększeniu przestrzeni najmu w warszawskim Cosmopolitanie. W procesie z sukcesem doradzali nam eksperci ITRA Polska – mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu i PR NEPI Rockcastle Polska.
– Wysoka jakość oraz prestiżowa lokalizacja Cosmopolitan to atuty, które sprawiły, że nasz klient zdecydował się kontynuować rozwój swojego biznesu właśnie z tego miejsca. Cieszę się, że jako specjaliści w reprezentacji najemców mogliśmy wspierać NEPI Rockcastle w renegocjacji kontraktu i wierzę, że pracownicy firmy skorzystają zarówno z powiększonej przestrzeni biurowej, jak również licznych udogodnień w najbliższej okolicy – komentuje Artur Sutor, Dyrektor Zarządzający, ITRA Polska.
Cosmopolitan Twarda 4 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Warszawy. Inwestycja składa się ze 44-piętrowego wieżowca mieszkalnego oraz 5-kondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego tuż przy ul. Emilii Plater i popularnym pl. Grzybowskim. Właścicielem zaprojektowanego przez renomowaną pracownię Helmuta Jahna obiektu jest firma Tacit Investment.


ITRA Global to jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. Działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.