Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Nefryt

MullenLowe zostaje na Mokotowie

MullenLowe Group Poland, w skład której wchodzą agencja komunikacji marketingowej MullenLowe Warsaw oraz agencja mediowa Mediahub pozostaną w budynku Nefryt przy ul. Domaniewskiej. Renegocjacje umowy najmu biura prowadzili doradcy ITRA Polska.

MullenLowe Group Poland jest częścią globalnej grupy obecnej na 57 rynkach. W jej skład wchodzą agencja mediowa Mediahub oraz agencja MullenLowe Warsaw, oferujące pełen zakres usług marketingowych: strategię, kreację, digital, CRM, public relations, działania w social media, doradztwo w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz planowanie i zakup mediów.

Siedzibą firmy w Polsce pozostanie biuro o powierzchni 1200 mkw. w budynku Nefryt. Biurowiec znajduje się u zbiegu ulic Domaniewskiej i Rodziny Hiszpańskich, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Westfield Mokotów. Doradztwo w zakresie nowej umowy najmu firma powierzyła ekspertom z ITRA Polska.

Dotychczasowe biuro spełnia wszystkie potrzeby Grupy MullenLowe. Oferuje doskonale zaaranżowaną, stylową przestrzeń do kreatywnej współpracy, zapewnia także miejsca do indywidualnej pracy w skupieniu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa bliskość galerii handlowej z szeroką ofertą kawiarni, restauracji, sklepów, punktów usługowych oraz klubu fitness, z których pracownicy mogą korzystać w przerwie na lunch lub po pracy – mówi Izabela Kołcz, Senior Advisor w dziale biurowym ITRA Polska.

Budynek Nefryt oferuje ponad 15 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej, a także przestrzeń handlowo-usługową. Zlokalizowany w sercu biznesowego Mokotowa zapewnia użytkownikom dostęp do bogatego zaplecza gastronomicznego, handlowego i usługowego. Certyfikat BREEAM in-use z oceną excellent w kategoriach – Asset i Management potwierdza wysoką efektywność biurowca w obszarach zarządzania, ekologii, zużycia wody i energii, które odgrywają zasadniczą rolę w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.

Kontakt dla mediów:Aleksandra Bilewicz, [email protected], +48 503 048 863.