Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
ITRA Polska_Martyna Balcer + Artur Sutor

Martyna Balcer objęła stanowisko Head of Office Department w agencji doradczej ITRA Polska

ITRA Global kontynuuje dynamiczny rozwój na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i ogłasza zmiany personalne na kluczowych stanowiskach w ramach organizacji. Martyna Balcer, dotychczasowa Chief Operating Officer (COO), objęła równoległe stanowisko Head of Office Department.

Martyna Balcer związana jest z ITRA Polska od samego początku jej funkcjonowania, kiedy objęła stanowisko COO. Posiada 15 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości biurowych. W przeszłości pracowała jako Associate Director w dziale reprezentacji najemców biurowych w Cresa Polska oraz negocjator w Cushman & Wakefield. Ukończyła filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk.

Na czele firmy w roli Chief Executive Officer (CEO) pozostaje Artur Sutor, który jest pomysłodawcą i założycielem ITRA w Polsce.

„Tworząc ITRA w Polsce, wiedziałem, że do zbudowania silnej firmy na konkurencyjnym polskim rynku potrzebni będą doświadczeni i zaufani współpracownicy. Taką osobą jest właśnie Martyna. Z jej niezachwianym zaangażowaniem była naturalną kandydatką na Head of Office Department. Jestem pewien, że pod jej kierownictwem zespół będzie kontynuował drogę sukcesów i coraz bardziej spektakularnych transakcji na wymagającym rynku. Zmiana na stanowisku pozwoli mi na większe zaangażowanie w rozwój firmy i wsparcie sektorów, które będą kluczowymi obszarami wzrostu na rynku nieruchomości komercyjnych” – mówi Artur Sutor, CEO ITRA Polska.

W najbliższym czasie ITRA Polska będzie kontynuować ekspansję i rozwój działalności na rynkach największych polskich miast – Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości. ITRA Polska zwyciężyła w kategorii „Newcomer of the Year” podczas Eurobuild Awards 2023. Więcej informacji na www.itraglobal.pl