Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
fot. Puzzle Office (3)

ITRA Polska doradza Puzzle Office – nowa przestrzeń biurowa otworzy się w Fabryce Norblina

Puzzle Office to nowy operator biur serwisowanych i nowe miejsce na biurowej mapie Warszawy. W prestiżowej lokalizacji – nowoczesnym kompleksie obiektów Fabryki Norblina, Puzzle Office oferuje na wynajem blisko 3 900 mkw. powierzchni klasy A na jednej kondygnacji. W wyborze lokalizacji i procesie transakcji doradzała ITRA Polska.

Nowa przestrzeń biurowa łączy industrialny charakter Fabryki Norblina z najwyższymi standardami biurowca klasy A. Budynek, w którym mieści się Puzzle Office, otrzymał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent i został wyposażony w szereg rozwiązań przyjaznych środowisku (m.in. instalacji fotowoltaicznej, zamkniętego obiegu plastiku, systemu inteligentnego sterowania oświetleniem). Dopełnieniem wysokiego standardu wielofunkcyjnej przestrzeni Puzzle Office jest zastosowanie do wykończenia wnętrz naturalnych, wysokiej jakości materiałów, rozwiązań gwarantujących komfort akustyczny (m.in. ekranów akustycznych, paneli czy baffli) oraz ergonomicznego wyposażenia ponad 450 stanowisk pracy.

Dbałość o dobre samopoczucie pracowników została wpisana także w koncepcję organizacji przestrzeni, którą Puzzle Office podzieliło na strefy pracy w skupieniu, pracy zespołowej i relaksu w otoczeniu zieleni. Do dyspozycji pracowników są m.in.: sale spotkań dla zespołów, phone boothy różnej wielkości, 21 sal konferencyjnych i… taras.

Tworząc Puzzle Office i wybierając lokalizację, w której oferujemy wynajem biura serwisowanego, powierzchni coworkingowej, czy sal konferencyjnych, znaliśmy nasz priorytet. To tworzenie przestrzeni najwyższej jakości, która sprzyja kreatywności, wspiera innowacje i przyciąga przedsiębiorców pragnących rozwijać swoje biznesy w inspirującym otoczeniu. To miejsce już jest. Nazywa się Puzzle Office i mieści się pod adresem Żelazna 51/53mówi Rafał Kucharski, członek zarządu w firmie Puzzle Office należącej do grupy Capital Hub.

W znalezieniu budynku odpowiadającego potrzebom Puzzle Office oraz w przeprowadzeniu transakcji najmu doradzała firma ITRA Polska.

Puzzle Office miał bardzo konkretne wymagania co do wizji miejsca, jakie chce stworzyć. Fabryka Norblina na warszawskiej Woli wyróżnia się industrialnym klimatem i ciekawą historią, a jednocześnie oferuje biura o wysokim standardzie, w których zastosowano proekologiczne rozwiązania, m.in. instalację fotowoltaiczną czy lampy z systemem inteligentnego sterowania oświetleniem. To wyjątkowe połączenie z pewnością przypadnie do gustu przedsiębiorcom pragnącym rozwijać swoje biznesy w inspirującym otoczeniumówi Artur Sutor, CEO ITRA Polska.