Poznaj korzyści RentCheck
ITRA_logo
Nimbus

Franke ESSC przenosi się do myhive Nimbus. W transakcji doradzała ITRA Polska

Biuro Europejskiego Centrum Usług Wspólnych marki Franke, producenta wyposażenia domowych i profesjonalnych kuchni, przeprowadza się do należącego do Immofinanz budynku myhive Nimbus przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Umowa, w której zawarciu pośredniczyła ITRA Polska, dotyczy wynajmu 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Marka Franke zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy sprzętu kuchennego oraz urządzeń dla gastronomii. Szwajcarska jakość Franke znana jest w 39 krajach na świecie. W Polsce marka obecna jest od prawie 30 lat. Nowa siedziba Franke ESSC w Warszawie, myhive Nimbus, usytuowana jest na granicy Ochoty i Woli.

myhive Nimbus to budynek klasy A o łącznej powierzchni do wynajęcia 19,5 tys. mkw. Znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej tej części miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego Warszawa Zachodnia i stacji Warszawa Ochota. Proekologiczność budynku potwierdza certyfikat LEED.

– Nimbus oferuje dogodną lokalizację, ale przede wszystkim funkcjonalną, wykończoną w wysokim standardzie przestrzeń pracy, na czym zależało naszemu klientowi. Dostęp do udogodnień w handlowo-usługowej części parku myhive, a także możliwość bezpłatnego korzystania z systemu rowerowego, parkingu oraz pryszniców dla rowerzystów, to tylko niektóre z atutów tego biurowca, które zwiększają pożądany dziś dobrostan pracowników – komentuje Łukasz Dreger, Associate Director w ITRA Polska.

* * *

ITRA Polska jest częścią ITRA Global – jednej z największych organizacji zrzeszających specjalistów reprezentujących najemców i użytkowników biur, budynków przemysłowych oraz obiektów handlowych. ITRA Global działa w ponad 300 lokalizacjach na świecie, a jej usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu obiektywnych i bezstronnych ekspertów, wspierających klientów w procesie najmu nieruchomości.